Yhteystiedot

Käyntiosoite
Sasta Oy
Eteläinen Kauppatori
475500 Nurmes

Showroom Helsinki
Nilsiänkatu 15
00510 HELSINKI

 

Y-tunnus: 0572065-6

 

Vaihde +358 (0)207 424 430

Sähköposti sasta@sasta.fi
Toimisto avoinna: ma-pe 8-16

Ole ystävällinen ja käytä henkilökohtaisia suoria yhteystietoja jos tiedät jo valmiiksi, kenen kanssa haluat asioida.

Laskutus
Sasta Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Verkkolaskutusosoite: 003705720656
Operaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin tunnus: 003723327487

Sähköpostiosoite PDF-laskuille:  003705720656@procountor.apix.fi

 

Sasta Outlet
E. Saastamoinen Oy
Porokylänkatu 17
75530 NURMES

Vaihde +358 (0)10 279 2400
Sasta-osasto +358 (0)50 436 4922
Avoinna: ma-pe klo 9-17, la 10-14
info@e-saastamoinen.com
https://www.sasta-outlet.com
 

Henkilöstö
Kaupallinen johtaja
Juha Latvala
Tel. +358 (0)50 555 9182
juha@sasta.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Jari Saastamoinen
Tel. +358 (0)400 570 533
jari@sasta.fi

Myyntiassistentti, yritysasiakaspalvelu
Taija Varis
Tel. +358 (0)400 570 534
taija@sasta.fi

Toimistoassistentti, kuluttaja-asiakaspalvelu, takuuasiat
Saara Nevalainen
Tel. +358 (0)400 164 568
saara@sasta.fi

Myyntiedustaja, Suomi
Juha Kröger
+358 (0)50 404 6969
jkroger(at)sasta.fi

Tuotepäällikkö, tuotepalautteet ja kehitysideat
Kirsi Kärkkäinen
Tel. +358 (0)207 424 433
 +358 (0)40 550 4855
kirsi@sasta.fi

Tuotantopäällikkö
Niina Willman
Tel. +358 (0)207 424 436
niina@sasta.fi

Tuoteassistentti, kuvakyselyt
Päivi Hallikainen
Tel. +358 (0)207 424 437
paivi@sasta.fi

 

Sasta muualla maailmassa


Iso-Britannia
Outwear Ltd
Tel. +44 1576 490 100
info@outwearltd.co.uk
www.outwearltd.co.uk

Japani
Uneplage International Co.Ltd
Tel. +81 72 728 2781
info(at)uneplage.net
https://uneplage.co.jp/

Norja, Ruotsi
Ota yhteyttä suoraan Sastaan

Saksa, Tanska
ODEX by united company aps group
Vassingerødvej 147
DK-3540 Lynge
Tel. +45 70 20 75 79
info@odex.dk

Tsekki
North Style s.r.o.
Bc. Renáta Krystýnková
tel. +420 724 144 450
info@northstyle.cz
www.northstyle.cz

Venäjä
Finimport Co. Ltd
192007, St. Petersburg
Kurskaya St., 27, lit B, office 5-6 H
RUSSIA
Tel. +78 123 477 532
big-game.spb(at)yandex.ru

Trusted Quality since 1969

Ekologisuus, malliston klassinen ulkonäkö ja tuotteiden mahdollisimman pitkä käyttöikä ovat ohjanneet tuotesuunnitteluamme ja materiaalivalintojamme jo lähes viidenkymmenen vuoden ajan.